#1 2007-08-11 14:13:57

Pawian

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 54
Punktów :   

11 sierpnia- 10.00

Dzisiaj o godz. 10 spotkaliśmy się przed blokiem naszego kumpla i zrobiliśmy ciekawy wypad na budowę przy ul. Chęcińskiej zachaczając jeszcze o pare innych ciekawych miejscówek. Co ciekawe odkryliśmy sporo nowych możliwości . Pierwsze to to, że znaleźliśmy ciekawą miejscówke. Gap z dachu biedronki na daszek przy wejściu do klatki obok. Niestety to okazało się niewypałem, bo na daszku było za mało miejsca do lądowania, a raczej nie zmieścilibyśmy się przy lądowaniu, więc poszliśmy dalej. Tuż obok znaleźliśmy transformator i garaż. Mimo, że było dość ślisko Kondziu wbił się na daszek i zrobił gapa na transformator (that was niceee ), porobiliśmy pare verticali i poszliśmy na budowę. Tam jak zwykle pobawiliśmy się w ganianego i właśnie wtedy, gdy akurat robiliśmy balance na drewnianej belce Kondziu zobaczył ciekawą możliwość skoczenia w doł na lekki nasyp, a chwilę potem zobaczyłem jeszcze lepsze rozwiązanie. Wyskoczenie sprzed belki na nasyp (będzie z 14 stópek ). Wziąłem rozbieg skoczyłem i... mamy nowy sposób ucieczki . Dzisiejszy wypad uważam za bardzo udany, mimo tego, że wracając złapał nas deszcz .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.9lo3e.pun.pl www.wikingowie.pun.pl www.5imt2.pun.pl www.bbo.pun.pl www.robak.pun.pl